Talent školy

V úterý 26. dubna proběhl na naší škole Talent školy. Zúčastnilo se ho několik žáků ze všech ročníků, aby předvedli, co umí a v čem jsou šikovní. Někteří recitovali nebo zpívali, jiní si připravili loutkové či hrané divadlo. Hrálo se na zobcovou i příčnou flétnu – sólově i ve triu a dokonce jsme mohli vidět i gymnastické vystoupení.

Velmi těžké bylo rozhodování při udílení 1. a 2. místa, proto jsme žáky hodnotili ve dvou kategoriích. V kategorii mladších žáků získaly 1. místo Barunka Dudláková a Eliška Klementová a jejich loutkové divadélko O Koblížkovi. 2. místo si odnesla Anička Bačová, která recitovala básničku Kuřátko v obilí.

Ve starší kategorii si vybojovaly 1. místo gymnastky Sára Štěpánová a Míša Kouřilová, které zároveň získaly i vítězství za hlasy diváků. Nacvičily si sestavu na píseň od Lady Gaga Bad Romance. 2. místo získala Kája Uhlířová za vystoupení v několika různých číslech – hra na zobcovou a příčnou flétnu, zpěv a trio zobcových fléten.

Všichni účinkující žáci si odnesli diplom za účast, protože všechna vystoupení byla moc vydařená.