Štafetový pohár v Holešově

Před Velikonocemi měli žáci naší školy práci nejen s přípravami na Velikonoce, ale také se zúčastnili atletického závodu na nově zrekonstruovaném stadionu v Holešově – „Štafetový pohár“.

Závodilo se ve štafetách 4x100m mladší (1. – 3. ročník) a starší (4. – 5. ročník) žáci a ve smíšené štafetě 8x200m. Vyhodnocovaly se nejrychlejší časy jednotlivých štafet a celkový součet všech časů. Naši šikovní atleti ve velké konkurenci 8 škol z okresu vybojovali krásné 6. místo v celkovém čase 10:07.

Bez medaile jsme ale ze sportovního klání neodjeli. Adéla Sedlářová a Sára Štěpánová (každá ve své kategorii) porazily všechna děvčata v doplňkové sportovní disciplíně a to v hodu medicinbalem. Adéla porazila všechny sportovce, protože hodila rekord závodu. Obě tedy vyhrály a dovezly si zaslouženou medaili.

Druhou doplňkovou soutěží byl skok z místa do dálky.

Jak to vypadalo na sportovištích, se můžete přesvědčit z několika málo fotek.

Mgr. Barbora Hrušková