Dětský den v MŠ 2020

Bylo pondělí. Ale nebylo to jen tak ledajaké pondělí. Všechny děti světa slavili svátek!!!

Když jsme s dětmi přišli na zahradu, čekala nás na stole nějaká záhadná krabice a u ní ležel dopis. Dopis od skřítka Radost. V něm stálo, že musíme nasbírat 6 klíčů, aby se nám krabici podařilo otevřít. Za každý splněný úkol dostaneme jeden klíč. A tak jsme se s radostí do toho pustili. Malovali jsme, hledali jsme předměty, jezdili na koloběžkách, nosili míček na lžičce a také cvičili. A protože ve školce máme strašně šikovné děti, získali jsme všech šest klíčů. V krabici nás čekaly veselé foukačky, bonbóny a poslední dopis, ve kterém stálo, že ještě jedna odměna na nás čeká v mrazáku. Ano, byla to výborná čokoládovo-vanilková zmrzlina, na které si děti strašně moc pochutnali. Ale hlavně, HLAVNĚ jsme si ten den pořádně užili.